Další okresní kolo soutěže v anglickém jazyce

Marie Jirásková, studentka 7. X, skvěle reprezentovala naši školu v okresním kole soutěže v anglickém jazyce. V kategorii III. A, která je určena studentům 1. - 3. ročníků středních škol a tomu odpovídajících ročníků víceletých gymnázií, o půl bodu zvítězila před zástupkyní Gymnázia Dvůr Králové nad Labem. A protože má i velmi neobvyklého koníčka – studium korejštiny – porota v ústní části ji ocenila za samostudium a práci s jazyky obecně.

Maruška postupuje do krajského kola soutěže, které se koná 27. 3. 2019 v Hradci Králové.

Gratulujeme.

Jana Mašková, učitelka AJ

Mgr. Jana Mašková

My students give me energy (usually). I learn something new from them almost every day.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE ANGLICKÝ JAZYK