Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Basketbalové reprezentace postupují

Koncem měsíce října byla naplánována okresní kola v basketbale středních škol. Z důvodu rekonstrukce naší sportovní haly se turnaje přesunuly do Městské sportovní haly v Hostinném a pořadatelem bylo Krkonošské gymnázium a SOŠ.

V kategorii dívek se přihlásila pouze dvě družstva. Turnaj se tudíž neuskutečnil a po vzájemné dohodě do krajského kola postupují naše dívky.

V kategorii chlapců se okresního kola zúčastnilo pět týmů. Základem naší reprezentace byli bývalí i současní aktivní hráči a družstvo absolvovalo celý turnaj bez jediného zaváhání. Po dvouleté odmlce jsme tak opět získali do držení putovní pohár OR AŠSK Trutnov.

Krajská kola v obou kategoriích se uskuteční koncem listopadu v Jičíně. Soutěž je postupová do republikového finále a zařazena do SLSŠ (Sportovní liga středních škol).

Konečné pořadí: 1. Gymnázium Trutnov, 2. BPA Malé Svatoňovice, 3. VOŠZ, SZŠ a OA Trutnov, 4. Krkonošské gymnázium a SOŠ, 5. ČLA Trutnov

Gymnázium Trutnov reprezentovali: Adam Šuhajda, Adam Lev, Adam Štěpánský, Jáchym Drašar, Martin Grundmann, Štěpán Tomáš, Matouš Bedrník