Odměňování úspěšných studentů

Stalo se tradicí, že na začátku školního roku jsou odměňováni studenti za úspěšné výsledky ve znalostních i sportovních soutěžích v předchozím školním roce. Dále bývají pozváni a odměněni nejlepší studenti školy.

Ve školní jídelně bylo připraveno drobné pohoštění a pozvaní studenti obdrželi z rukou ředitele školy Mgr. Petra Skokana drobné dárky, které byly zakoupeny z prostředků Nadačního fondu Gymnázia Trutnov.

Za uplynulý školní rok bylo oceněno 37 studentů za výsledky ve znalostních soutěžích, 59 studentů za sportovní úspěchy a dále obdrželi odměny nejlepší studenti jednotlivých tříd.

Nejvýraznější úspěchy zaznamenali studenti, kteří zvítězili v krajských kolech olympiád a v řadě případů se účastnili celostátních kol:
Tomáš Křepínský (4. X) – 1. místo v krajském kole chemické olympiády
Lukáš Jiřička (8. Y) – 1. místo v krajském kole olympiády z ČJ
Michal Minařík (8. X) – 1. místo v krajském kole matematické olympiády
David Ryzák (4. B) – 1. místo v krajském kole SOČ a 2. místo v celostátním kole

Největším a nejprestižnějším sportovním úspěchem bylo vítězství v celostátním kole Středoškolského atletického poháru v kategorii dívek. Gymnázium Trutnov reprezentovaly: Lada Pejchalová, Adéla Sádlová, Anna Rylichová, Eva Březinová, Viktoria Ernestová, Lenka Sedláčková, Tereza Ježková, Tereza Hulíková, Jana Holubcová.

Setkání studentů s vedením školy proběhlo v příjemné a srdečné atmosféře.

Karel Urban, zástupce ředitele školy

Ing. Karel Urban, CSc.

Zástupce ředitele školy, předseda ŠSK a vyučující tělesné výchovy ve třídě: 3. X - chlapci

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE VEDENÍ