Úspěšná reprezentace školy v Konverzační soutěži v německém jazyce

Krajské kolo v Konverzační soutěži v německém jazyce, kategorie II.B (ročníky víceletých gymnázií, které odpovídají 8. a 9. třídě ZŠ)

V pondělí 19. března 2018 proběhlo krajské kolo Konverzační soutěže v německém jazyce, v němž nás úspěšně reprezentovala žákyně 4. X Anna Valkema, vítězka okresního kola. Konalo se na Prvním soukromém gymnáziu v Hradci Králové.

Soutěž se skládá z několika částí, a to poslechového cvičení, konverzace na zadané téma, řešení problémové situace a popisu obrázku či fotografie.

Anička obsadila vynikající 5. místo. Blahopřejeme k úspěšné reprezentaci naší školy a přejeme hodně zábavy při studiu německého jazyka.

Mgr. Zuzana Mládková

Vyučuji německý jazyk ve třídách 3.X, 4.X, 7.X, 8.X, 3.A,B a 2.A,B. Dějepis vyučuji ve třídě 3.X, kde jsem také třídní učitelkou.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE NĚMECKÝ JAZYK