Medaile ze silového čtyřboje

V úterý 13. 2. se na ČLA v Trutnově konal krajský přebor středních škol v silovém čtyřboji. Je to soutěž čtyřčlenných týmů. Chlapci poměřují své síly v disciplínách tlaky s činkou, trojskok, shyby, vznosy a dívky mají šplh, trojskok, hod plným míčem a sedy lehy. Naše týmy podaly solidní výkony, které potvrzují, že na gymplu máme nejen chytré, ale i fyzicky zdatné studeny a studentky. V konečném pořadí se děvčata umístila na třetím místě a kluci skončili druzí, když jim po výborných výkonech v poslední disciplíně jen o fous uniklo celkové vítězství. Školu reprezentovali Lukáš Berčík, Matěj Kosař, David Korbel, Janek Stavrovski, Alena Gottwaldová, Marie Berčíková, Veronika Turková a Ilona Helingerová.