Školní kolo olympiády v anglickém jazyce 2018

V úterý 30. ledna 2018 proběhlo na našem gymnáziu školní kolo Olympiády v anglickém jazyce.

Soutěž měla dvě části – písemnou a ústní. Studenti soutěžili  ve třech kategoriích:

I B        do ústní části postoupilo  13 žáků z 60

II B       do ústní části postoupilo 14 žáků z 19

III A      do ústní části postoupilo 10 studentů z 18

Výkony všech zúčastněných byly velmi pěkné a my jim za ně i za odvahu poměřit své síly s ostatními studenty děkujeme. Moc nás těší, že je mezi našimi studenty tolik nadšených a zdatných angličtinářů!  Ty nejlepší výkony však byly velice vyrovnané, takže to poroty v jednotlivých kategoriích   opravdu neměly snadné. Nakonec dle svého nejlepšího vědomí a svědomí poslaly na stupně vítězů a do dalšího klání tyto studenty:

I B      1. místo         Vojtěch Hrdinka, 2. X          postup do okresního kola

2. místo          David Šopinec, 2. X

3. místo          Tereza Mědílková, 2. X

II B     1. místo         Adriana Sokolovičová, 4. X          postup do okresního kola

2. místo          Mikuláš Andrejčák, 4.X

3. místo          Jan Jindřich Pochobradský, 4.X

III A    1. místo         Adam Šklíba, 3. A         postup do okresního kola

2. místo          Adam Grunt, 2. A

3. místo          Kateřina Hálová, 7. X

Všem výhercům blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v okresním i krajském kole!

Mgr. Zuzana Vařáková

Jsem třídní učitelkou 2.X, kde vyučuji Aj a Ov. Dále vyučuji anglický jazyk ve třídách 5.X, 6.X, 1.B a 4.B. Ve třídě 4.X vyučuji Ov. Vedu předmětovou komisi Aj.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE ANGLICKÝ JAZYK