Dvě středoškolské sportovní akce dívek ve dvou dnech

29.11.2017 okresní kolo dívčího florbalu v Hostinném:
Sedm družstev se letos setkalo na turnaji v Hostinném. Los zařadil naše družstvo do čtyřčlenné skupiny A. V prvním zápase naše dívky porazily družstvo SZŠ Trutnov, ve druhém podlehly loňským vítězkám z Úpice a na závěr se podařilo sehrát remízu s domácími hráčkami 1:1. Horší skóre nás však odsoudilo na nepostupové 3. místo ve skupině. Dívky předvedly pěknou aktivní hru v útoku i v obraně, za kterou si zaslouží pochvalu.

30.11.2017 krajské kolo volejbalu dívek v Nové Pace:
Letošní středoškolský volejbal byl vyhlášen pro kategorii VI.B, což zabránilo v účasti našim zkušeným volejbalistkám ze 4. ročníků. A tak po mnoha letech, kdy naše družstva pravidelně hrála finálové zápasy a dokonce se účastnila i republikových kvalifikací, naše omlazené družstvo odjíždělo na turnaj bez výrazných ambicí.  Zranění klíčové hráčky těsně před turnajem bylo dalším výrazným oslabením družstva. Ze základní skupiny se nám nepodařilo postoupit do semifinále a ani v závěrečném zápase o 5.místo dívky nepředvedly bojovný výkon. Po mnoha úspěšných letech dívky letos poznaly, jak chutná prohra.