Připravujeme volby do školské rady

Vzhledem ke skutečnosti, že s koncem roku 2017 vyprší mandát volených členů Školské rady Gymnázia Trutnov, byly vyhlášeny nové volby, které se uskuteční v průběhu listopadu 2017. Volby do třetiny rady volené zákonnými zástupci nezletilých žáků a zletilými žáky školy proběhnou v den konání třídních schůzek, tedy v úterý 14. listopadu 2017. Všechny oprávněné voliče pro volby do této části rady  prosíme o spolupráci jak při vyhledávání vhodných kandidátu, tak při samotné účasti u voleb. Jejich výsledek může být platný jedině v případě, že se zúčastní alespoň 20% oprávněných voličů. Oprávněným voličem ve volbách do této třetiny rady je každý zákonný zástupce nezletilého  žáka a každý zletilý žák. Podrobnosti o vyhlášení voleb najdete v přiložených souborech.

Petr Skokan

PŘILOŽENÉ SOUBORY

Název Popis Stažení
vyhlaseni-voleb-2017.pdf Vyhlášení voleb 2017 STÁHNOUT