Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Úspěchy našich atletek

Opět po roce bude družstvo dívek GTU bojovat o první místo na republikovém finále Středoškolského poháru v atletice.  RF proběhne 10. a 11. 10. 2017 v Břeclavi. Zúčastní se ho 17 nejlepších družstev dívek a chlapců středních škol z celé republiky. Naše družstvo dívek si tuto účast vybojovalo vítězstvím v krajském kole, které proběhlo ve středu 27. 9. 2017 v Jičíně. Gratulujeme a budeme moc držet palce. Sestava družstva v krajském kole: Adéla Sádlová, Eva Březinová, Tereza Ježková, Anna Rylichová, Tereza Hulíková, Denisa Petrová, Karolína Černá, Lenka Sedláčková, Lenka Rudolfová.

Okresní kolo atletického čtyřboje proběhlo ve čtvrtek 21. 9. 2017 na ZŠ Komenského v Trutnově. Naši školu reprezentovalo  družstvo dívek a družstvo chlapců ze tříd 3.X a. 4.X. Za nepříznivého počasí naši závodníci snaživě bojovali a v náročné konkurenci skončili na 3.místě /dívky/ a na 4. místě /chlapci/. Sestava družstev : Dívky: Martina Rozehnalová, Eva Blažková, Tereza Ježdíková, Sára. Chlapci: Vít Lipovský, Daniel Šich, Václav Jirák,

Na Paradráze v Trutnově proběhlo minulý týden okresní kolo v přespolním běhu za početné účasti základních a středních škol z celého okresu. Příjemným překvapením bylo vítězství družstva mladších dívek, které porazilo i družstva sportovních škol a postupuje do krajského kola, které proběhne ve čtvrtek 5. 10. 2017 v Nové Pace. Gratulujeme. Pěkné sportovní boje jsme mohli vidět i v početném závodním poli chlapců. Mladší chlapci v tomto běžeckém závodě na trati dlouhé 1,5 km obsadili 8. místo a starší chlapci v kategorie VI. na trati 3 km 4.místo.