Seznamovací pobyt třídy 1.X

Tři dny, a to od 11. do 13. září, jsem strávila se svou novou třídou 1. X na seznamovacím výletě v Sejfech u Trutnova. Bydleli jsme v dřevěných chatkách po čtyřech a stravovali se v restauraci v retroparku.

Spolu s paní učitelkou Markétou Šlofarovou jsme podnikli dva výlety. První hned v pondělí po rozdělení dětí do družstev a úvodních seznamovacích hrách, a sice do Baldova světa v Mladých Bukách. Zde si děti prošly „Čertí stezku“ s plněním úkolů, zaskákaly si na trampolínach, prozkoumaly vodní svět a opatrovaly malá zvířata. Cestou zpět nás bohužel zastihl první déšť.

Druhý den směřovaly naše kroky na Rýchorskou boudu. Cestou jsme sbírali houby, hráli hry se šiškami a z vyhlídky na Rýchorské boudě poznávali hory v Krkonoších. Děti byly po náročném výšlapu (15 km) spokojené a opět se těšily na večerní hry, které nyní organizovaly samy.

Poslední den jsme strávili v retroparku, hráli fotbal, přehazovanou a stolní tenis. Bohužel se počasí po obědě pokazilo a cestou zpátky na vlak jsme opět zmokli. Domů jsme se vrátili mokří, unavení, ale plni zážitků s novými kamarády.

Zuzana Mládková, třídní učitelka

Názory dětí:

„Líbil se mi výlet na Rýchory. Nelíbilo se mi, že ve středu pršelo. Bylo tam hezky.“ (Theodor)

„Trochu více jsme se poznali. Byla velká zima!!!“ (Markéta)

„Byla tam zábava. Hry pro děti byly hodně pěkné.“ (Martin)

„Líbilo se mi, že na Rýchorské boudě byli poníci a že jsme hráli hry. Nelíbilo se mi, že tam nešly sprchy a že pršelo. Nejlepší byla návštěva Baldova světa. Na velkých trampolínách jsme dělali salta.“ (Klára)

„Nelíbilo se mi, že bylo ošklivo. Moc se mi líbilo, že jsme hráli hodně různých her.“ (Adam)

„Nelíbilo se mi, že byla povinná pláštěnka a že se mi rozvazovaly boty. Líbil se mi výlet na Rýchory a kámoši.“ (Michal)

„Celý pobyt byl super. Nejlepší byla zábava v chatce s kamarádkami.“ (Vendy)

Mgr. Zuzana Mládková

Vyučuji německý jazyk ve třídách 3.X, 4.X, 7.X, 8.X, 3.A,B a 2.A,B. Dějepis vyučuji ve třídě 3.X, kde jsem také třídní učitelkou.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE DĚJEPIS