Dějepisný kvíz s němčinou

V kategorii dějepisný kvíz s němčinou obsadili vítěznou pozici žáci 3. X z Gymnázia Trutnov, Jiráskovo nám. 325 (570/600 bodů)

Na jaře tohoto roku jsme se zúčastnili němčinářské soutěže, kterou pořádala jazyková škola Channel Crossings z Prahy-Radotína. Zvolili jsme si němčinu s dějepisem a vytvořili kvízů hned několik, a to na procvičení slovní zásoby na téma vynálezy a zbraně 2. světové války metodou CLIL.

Zde najdete výsledky a další zaslané projekty: https://www.facebook.com/www.ucebniceclil.cz/

Odměnou pro nás byla sada učebnic, dvě deskové hry a taška plná dobrot, ale hlavně zábava při společném vymýšlení a tvoření.

Za 16 žáků třídy 3. X Anita Báchorová

Mgr. Zuzana Mládková

Vyučuji německý jazyk ve třídách 3.X, 4.X, 7.X, 8.X, 3.A,B a 2.A,B. Dějepis vyučuji ve třídě 3.X, kde jsem také třídní učitelkou.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE NĚMECKÝ JAZYK