Poznávání přírodnin

Okresní kolo proběhlo v pondělí 5. 6. 2017 na ZŠ Schulzovy sady ve Dvoře Králové nad Labem. Při účasti více než stovky soutěžících se naši zástupci neztratili. Nejlepšího umístění docílila již tradičně Barbora Mišoňová ze třídy 3.X,  která se podělila o první místo se žákyní Gymnázia Hostinné. Letos však není Barbora jediná z naší školy, která svým umístěním postupuje do krajského kola. Velkou radost máme ze studentů třídy 2.X – Jana Materny (3. místo ve své kategorii) a  Kristýny Vařákové (4.místo), kteří budou spolu s Bárou bojovat ve středu 14. 6. o co nejlepší umístění v krajském kole.

Krajské kolo jako každý rok bylo náročné, ale naši studenti se nezalekli. Výsledkem bylo velmi pěkné 5.místo Barbory Mišoňové ze třídy 3.X v kategorii C, V kategorii D Kristýna Vařáková obsadila 13. místo  a Jan Materna 16.místo.

Gratulujeme.

Za komisi biologie Markéta Šlofarová

Mgr. Jiří Svoboda

Ve školním roce 2023-2024 jsem třídním 4.X. Biologii učím ve třídách 1.X, 2.X, 3.X, 4.X a 5.X. Zeměpis vyučuji ve třídách 1.X, 3.X, 4.X, 6.X a ve čtvrtých ročnících volitelný zeměpis. Funguji jako koordinátor environmentální výchovy a jako předseda předmětové komise biologie, zeměpisu a chemie.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE BIOLOGIE