Schůzka budoucích 1. ročníků čtyřletého oboru

Schůzka pro studenty budoucích tříd 1.A a 1.B se uskuteční v pondělí 26. 6. 2017 od 9 hodin. Pro budoucí třídu 1. A proběhne v učebně 103 a pro budoucí třídu 1.B v učebně 104. Obě třídy se nacházejí v budově Gymnázia Trutnov v přízemí vlevo. Studenti se seznámí s třídními učiteli, obdrží základní informace o studiu, učebnicích, o výuce  2. cizího jazyka, volbě mezi hudební a výtvarnou výchovou atd.

Naše škola vydává svým studentům mezinárodní studentský průkaz ISIC (www.isic.cz). Tento průkaz je především identifikačním dokladem, který potvrzuje studium na naší škole, ale rovněž funguje jako mezinárodně uznávaný doklad studenta, akceptovaný ve 130 zemích světa.

Co přináší ISIC vydaný přes naši školu?

• ·         Funguje jako čipová karta na vstup do školy/ do jídelny/ přístup ke kopírce. Nemusíte svému synovi/své dceři tedy již pořizovat speciální čip (115,- Kč)
  • ·         Je oficiálním průkazem studenta naší školyMnohými institucemi je uznáván jako plnohodnotné potvrzení o studiu (např. městské dopravní podniky)
  • ·         Školní ISIC není nutné si každý rok pořizovat znovu – vydaný průkaz zůstává držiteli po celou dobu studia; licence ISIC je však platná pouze od září do konce následujícího kalendářního roku (16 měsíců), po roce se následně student může rozhodnout, zda si zakoupí prodlužovací známku ISIC, kterou získá pouze ve škole.
  • ·         Školní ISIC je levnější!

o    Prvotní pořízení průkazu stojí 290 Kč

o    Cena prodloužení v dalších letech je pouze 180 Kč

o    V případě ztráty či zničení vystavujeme duplikát za 110 Kč

(ISIC v běžné distribuci stojí 350 Kč každý rok)

Pokud se rozhodnete pro objednání karty ISIC, přineste částku 290,- Kč a barevnou fotografii průkazového formátu. Další administrativní úkony (vyplnění žádosti o vydání průkazu) provedete v průběhu schůzky.

Hotový průkaz vám bude vydán při nástupu do nového školního roku.

Níže jsou přiloženy seznamy budoucích tříd. Respektujte prosím rozřazení studentů do tříd.

Těšíme se a přejeme hodně zdaru při studiu na naší škole.

PŘILOŽENÉ SOUBORY

Název Popis Stažení
rozdeleni-do-trid-1-a-a-1-b.pdf Rozdělení studentů do tříd 1.A a 1.B STÁHNOUT

Mgr. Petra Tichá

Pracuji jako zástupkyně ředitele. Učím německý jazyk ve třídách 1.A a 1.B, 4.A a 4.B a dále německou konverzaci v maturitním ročníku.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE VEDENÍ