Jonáš Kubeček v celostátním kole Olympiády v německém jazyce

Jonáš Kubeček v celostátním kole Olympiády v německém jazyce

21. dubna 2017 se konalo na Goethe-Institutu v Praze celostátní kolo Olympiády v německém jazyce, kategorie II. B (pro studenty nižšího gymnázia).

Naši školu zastupoval Jonáš Kubeček ze třídy 4. X, který díky vynikajícímu 1. místu v krajském kole získal možnost reprezentovat naše gymnázium v kole celostátním.  Celostátního kola se účastní pouze vítězové kol krajských z celé České republiky.

Po svědomité přípravě se Jonáš s odhodláním pustil do plnění náročných úkolů soutěže (poslech německého textu a rozhovor s porotou).  I když se Jonáš v silné konkurenci  14 studentů  neumístil na stupních vítězů, děkujeme mu za vzornou reprezentaci našeho gymnázia a přejeme mu hodně sil a úspěchů při dalším studiu.

Viel Spaß!

Mgr. Zuzana Mládková

Vyučuji německý jazyk ve třídách 3.X, 4.X, 7.X, 8.X, 3.A,B a 2.A,B. Dějepis vyučuji ve třídě 3.X, kde jsem také třídní učitelkou.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE NĚMECKÝ JAZYK