Vynikající výsledek Jonáše Kubečka

Vynikající výsledek Jonáše Kubečka na Olympiádě z německého jazyka

15. března 2017 se konalo na Prvním soukromém jazykovém gymnáziu v Hradci Králové krajské kolo Olympiády z německého jazyka, kategorie II. B (pro studenty nižšího gymnázia).

Naši školu zastupovali Jonáš Kubeček a Lenka Rudolfová ze třídy 4. X, kteří díky 1. a 2. místu v okresním kole získali možnost reprezentovat naše gymnázium v kole krajském. Po výborném výkonu obsadil Jonáš v silné konkurenci vynikající 1. místo. Tím postoupil do kola celostátního, které se bude konat 21. dubna 2017 v Praze.

O den později, 16. března 2017, se konalo na Biskupském gymnáziu v Hradci Králové krajské kolo v kategorii III. A (pro studenty 1. až 3. ročníků čtyřletého gymnázia a odpovídajících ročníků osmiletého gymnázia).  Ve velmi silné konkurenci se neztratila a nové zkušenosti získala Martina Skučková ze třídy 6. X.

Jonášovi blahopřejeme k vynikajícímu umístění, všem děkujeme za vzornou reprezentaci našeho gymnázia a přejeme hodně úspěchů nejen ve studiu.

Zuzana Mládková

Mgr. Zuzana Mládková

Vyučuji německý jazyk ve třídách 3.X, 4.X, 7.X, 8.X, 3.A,B a 2.A,B. Dějepis vyučuji ve třídě 3.X, kde jsem také třídní učitelkou.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE NĚMECKÝ JAZYK