Od celostátního kola nás dělil jen krůček

Výborného výsledku dosáhla studentka kvarty Michaela Radová v krajském kole Olympiády v anglickém jazyce, které proběhlo v pondělí 13. března 2017 v Hradci Králové. V silné konkurenci deseti vítězů okresních kol obsadila krásné druhé místo.Škoda jen, že zaváhání v poslechu ji připravilo o postup do celostátního kola. Svým umístěním se tak stala prvním náhradníkem. I tak si ale Míša zaslouží náš velký obdiv, že se soupeřů nezalekla a vybojovala tak skvělé místo. K tomuto úspěchu ji blahopřejeme a věříme, že bude naši školu úspěšně reprezentovat i příští rok ve vyšší věkové kategorii.

Petra Pitašová

Mgr. Zuzana Vařáková

Jsem třídní učitelkou 2.X, kde vyučuji Aj a Ov. Dále vyučuji anglický jazyk ve třídách 5.X, 6.X, 1.B a 4.B. Ve třídě 4.X vyučuji Ov. Vedu předmětovou komisi Aj.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE ANGLICKÝ JAZYK