Okresní kolo matematické olympiády

25. ledna 2017 proběhlo na Gymnáziu Trutnov okresní kolo matematické olympiády v kategorii Z5 (pro  žáky pátých tříd ZŠ) a v kategorii Z9 (pro deváté třídy). V kategorii Z9 jsme měli tři zástupce, s řešením čtyř úloh se poprali statečně. Za vítěznou Petrou Šotolovou ze ZŠ Schulzovy sady ve Dvoře Králové nad Labem s plným počtem bodů zaostal o jeden bod na druhém místě Dominik Folc, na třetím místě se ztrátou dvou bodů skončil Adam Vlček a o další bod na místě čtvrtém skončil Štěpán Matějů. O pořadí rozhodly jen drobnosti v zápisech úloh, uvidíme, jak se bude klukům dařit v krajském kole 21. března. Budeme držet palce!

Výsledková listina Z9