Informace pro maturanty - termín PODZIM 2016

Gymnázium Trutnov je spádovou školou pro konání společné části maturit v termínu PODZIM 2016.  Písemné maturitní zkoušky se zde uskuteční v termínu stanoveném JZS, tedy ve dnech 1. – 5. září 2016. Všechny maturitní místnosti jsou umístěny v budově gymnázia na adrese Jiráskovo náměstí 325. Vstup do školy je z přímo z Jiráskova náměstí v jeho severozápadním rohu. V lokalitě je momentálně dokončována rekonstrukce sítí a komunikací. Z tohoto důvodu je na náměstí a v přilehlých ulicích omezení týkající se provozu a parkování. Je možné, že některá omezení budou v platnosti ještě na počátku září. K maturitním zkouškám se do budovy gymnázia dostavte s dostatečným předstihem (doporučeno 30 minut). Seznamy maturantů do jednotlivých učeben budou vyvěšeny hned u vchodu do budovy v hlavním vestibulu školy. S orientací v budově a vyhledáním správné učebny pomohou rovněž dozírající pedagogové školy. Všem maturantům doporučuji důkladně prostudovat dostupné materiály - Maturitní zpravodaj č. 35, 36 a 37/2016, kde jsou uvedeny základní důležité informace a vyjmenovány pomůcky, které je při MZ možno použít. Povolené pomůcky k jednotlivým zkouškám přineste s sebou vlastní a ve stavu odpovídajícím požadavkům na použitelnost u maturitních zkoušek. Pomůcky, které nebudou splňovat požadované parametry, budou při kontrole před zahájením zkoušek vyřazeny z použití. Nezapomeňte na průkaz totožnosti. Bez jednoznačného prokázání totožnosti nelze MZ konat.

Petr Skokan