Schůzka pro studenty budoucích tříd 1.A a 1.B

Schůzka pro studenty budoucích tříd 1.A a 1.B se uskuteční v úterý 14. 6. 2016 od 9 hodin do 10 hodin. Pro budoucí třídu 1.A proběhne v učebně 103 a pro budoucí třídu 1.B v učebně 104. Obě třídy se nacházejí v budově Gymnázia Trutnov v přízemí vlevo. Studenti se seznámí s třídními učiteli, obdrží základní informace o studiu, učebnicích, volbě 2. cizího jazyka, volbě mezi hudební a výtvarnou výchovou atd.

Níže jsou přiloženy seznamy budoucích tříd. Respektujte prosím rozřazení studentů do tříd.

Těšíme se a přejeme hodně zdaru při studiu na naší škole.

PŘILOŽENÉ SOUBORY

Název Popis Stažení
seznam-1-a-1-b.pdf Seznam budoucí 1.A a 1.B STÁHNOUT

Mgr. Petra Tichá

Pracuji jako zástupkyně ředitele. Učím německý jazyk ve třídách 1.A a 1.B, 4.A a 4.B a dále německou konverzaci v maturitním ročníku.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE VEDENÍ