Divadelní představení

Ve čtvrtek 21.dubna jsme navštívili činoherní anglické divadelní představení Peter Black 2 s podtitulem „ A new beginning“. Představení, které formálně i inscenačně navazovalo na první představení Peter Black, nastudovalo Divadelní centrum ze Zlína. Studenti gymnázia, kteří zcela zaplnili prostor kina Vesmír, dostali možnost si atraktivní a hravou formou zdokonalit znalost angličtiny a ověřit si schopnost porozumění živému jazyku. Představení se zúčastnili všichni studenti gymnázia kromě primy a předposledních a posledních ročníků. Bylo příjemné a zajímavé sledovat reakce publika, které bylo schopné ocenit vtip i porozumět slangu. Většina studentů i učitelů se shodla, že představení bylo přínosem společné práci a současně i momentem pobavení a oddychu, protože jak známo cesta na jazykový Olymp bývá trnitá.

Za komisi AJ - B. Kranátová

Mgr. Zuzana Vařáková

Jsem třídní učitelkou 2.X, kde vyučuji Aj a Ov. Dále vyučuji anglický jazyk ve třídách 5.X, 6.X, 1.B a 4.B. Ve třídě 4.X vyučuji Ov. Vedu předmětovou komisi Aj.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE ANGLICKÝ JAZYK