Soutěž v předčítání německého textu - školní kolo - 21. a 22. března 2016

Výsledky školního kola:

II. kategorie - studenti tercií a kvart nižšího gymnázia

1. místo Sára Báchorová 4.X

2. místo Michaela Kulichová 4.X

3. místo Jonáš Kubeček 3.X

Zvláštní ocenění získala Lucie Šimková ze třídy 4.X, která se zúčastnila soutěže mimo pořadí. Důvodem bylo vynikající 1. místo v celostátním kole v minulém roce.

III. kategorie – studenti 1. až 4. ročníků čtyřletého gymnázia a odpovídajících ročníků osmiletého gymnázia

1. místo Eliška Klikarová            3.B

2. místo Tereza Kempfová         6.X

3. místo Ondřej Rypan         6.X

V. kategorie – studenti gymnázia z dvojjazyčných rodin

1. místo Veronika Scholzeová 6.X

2.      místo Linda–Katharina  Langová 2.A

Do celostátního kola, které se koná 6. dubna 2016 v divadle ALFA v Pardubicích, postupují Michaela Kulichová, Eliška Klikarová a Veronika Scholzeová.

Všem účastníkům  děkujeme za svědomitou přípravu a velmi dobré výsledky  a přejeme  hodně úspěchů v celostátním kole.

Komise německého jazyka

Mgr. Zuzana Mládková

Vyučuji německý jazyk ve třídách 3.X, 4.X, 7.X, 8.X, 3.A,B a 2.A,B. Dějepis vyučuji ve třídě 3.X, kde jsem také třídní učitelkou.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE NĚMECKÝ JAZYK