Okresní kolo chemické olympiády kategorie D

Naše gymnázium pořádalo i letos okresní kolo chemické olympiády kategorie D pro nižší gymnázia a základní školy. Zúčastnili se i naši studenti ze 4. X.

Jan Rus a Michal Uiberlay, kteří pod vedením Mgr. Jitky Macháčkové zvládli v únoru všechny nástrahy školního kola, bojovali s těmi nejlepšími z našeho okresu. Oba si vedli velmi dobře, obzvláště v praktické části. Bylo vidět, že nejsou v laboratoři poprvé. Laboratorní cvičení tak přinesla své ovoce. Pro některé účastníky z ostatních škol byla totiž praktická část, vzhledem k omezeným laboratorním možnostem, dosti obtížná.

Z šestnácti účastníků vybojovali nakonec oba naši studenti přední místa:

2. místo: Jan Rus
5. místo:  Michal Uiberlay

Kompletní výsledkovou listinu naleznete v příloze. Do zákulisí pak můžete nahlédnout prostřednictvím fotogalerie...

PŘILOŽENÉ SOUBORY

Název Popis Stažení
okresni-kolo-cho-vysledky-2016.pdf Výsledky okresního kola chemické olympiády 2016 - kategorie D STÁHNOUT