Okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce - Kategorie IB, IIB a IIIA

Okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce - Kategorie I B a II B (studenti primy a sekundy, tercie a kvarty nižšího gymnázia)

Ve čtvrtek 18. 2. 2016 proběhlo na Gymnáziu a SOŠ v Hostinném okresní kolo olympiády v anglickém jazyce, kterého se zúčastnily studentky 2.X - Karolína Červená a Michaela Radová ze 3.X.

Děvčata se snažila, co jim síly stačily a vybojovala krásná místa, která nás velmi potěšila.

Kája obsadila hezké 5. místo a Míša dokonce příčku nejvyšší!!

Oběma blahopřejeme a Míše budeme držet palce v krajském kole, které se bude konat 17.března 2016 v Hradci Králové.

Okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce - Kategorie III A (studenti vyššího gymnázia)

Do okresního kola v této kategorii, které proběhlo v pondělí 15. února 2016 na Gymnáziu ve Dvoře Králové nad Labem, postoupil ze školního kola student 7.Y Vojtěch Ondráček. A čekala ho opravdu nelehká výzva - obhajoba loňského vítězství! Vám, kteří Vojtu znáte, je ovšem jasné, že Vojta svoji přípravu nepodcenil a rozhodl se poprat se vším (a všemi). A protože štěstí přeje připraveným, tak je Vojta šťastným vítězem okresního kola a postupujícím do krajského kola této soutěže, které se bude konat také v Hradci Králové, ale už 10. března 2016.

Jen pro připomenutí - v tento den proběhne také krajské kolo v kategorii III B, ve kterém nás budou reprezentovat studenti Anna Minaříková ze 7.Y a James Delia z 2.B (postupující z 1. a 2. místa školního kola, okresní kolo v této kategorii není).

Všem studentům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Zuzana Vařáková

Jsem třídní učitelkou 2.X, kde vyučuji Aj a Ov. Dále vyučuji anglický jazyk ve třídách 5.X, 6.X, 1.B a 4.B. Ve třídě 4.X vyučuji Ov. Vedu předmětovou komisi Aj.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE ANGLICKÝ JAZYK