Školní kolo biologické olympiády

V druhém únorovém týdnu proběhlo školní kolo biologické olympiády. Jubilejního 50. ročníku této soutěže se ve čtyřech kategoriích zúčastnilo celkem 37 studentů. Tematické zaměření kategorie C a D (prima – kvarta) byl Život v temnotě, v kategoriích A a B (vyšší gymnázium) pak téma Život je jen náhoda

Jako obvykle se olympiáda skládala ze tří částí – testu z teoretických znalostí, poznávání přírodnin a praktického úkolu – mikroskopování. Děkujeme všem zúčastněným za pečlivou přípravu na biologickou olympiádu a všem postupujícím přejeme hodně úspěchů v nadcházejících okresních kolech. Samotné výsledky si můžete prohlédnout v přiložených souborech.

Fotografie z konání soutěže v kategorii C a D naleznete zde.

PŘILOŽENÉ SOUBORY

Název Popis Stažení
bio-sk-16-a-b.pdf STÁHNOUT
bio-sk-16-c-d.pdf STÁHNOUT

Mgr. Jiří Svoboda

Ve školním roce 2023-2024 jsem třídním 4.X. Biologii učím ve třídách 1.X, 2.X, 3.X, 4.X a 5.X. Zeměpis vyučuji ve třídách 1.X, 3.X, 4.X, 6.X a ve čtvrtých ročnících volitelný zeměpis. Funguji jako koordinátor environmentální výchovy a jako předseda předmětové komise biologie, zeměpisu a chemie.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE BIOLOGIE