Okresní kolo Olympiády v německém jazyce

Okresní kolo Olympiády v německém jazyce - Kategorie II. B (studenti nižšího gymnázia)

Ve čtvrtek 11. 2. 2016 proběhlo na Základní škole Komenského v Trutnově okresní kolo olympiády

v německém jazyce, kterého se zúčastnily žákyně 4.X Sára Báchorová a Lucie Šimková.

V silné konkurenci kategorie II. B (víceletá gymnázia) se umístily na 2. místě – Lucie Šimková a na

4.místě -  Sára Báchorová .

Oběma žákyním blahopřejeme a Lucce budeme držet palce v krajském kole, které se bude konat

9.března 2016 v Hradci Králové.

Okresní kolo Olympiáda v německém jazyce - Kategorie III. A (studenti vyššího gymnázia)

Eliška Klikarová  ze třídy 3. B a Ondřej Rypan ze třídy 6.X se  úspěšně zúčastnili okresního kola

Olympiády v německém jazyce, které se konalo 10. 2. 2016 na Obchodní akademii v Trutnově.

Ve velmi silné konkurenci dalších 6 účastníků obsadili krásné dělené třetí místo.

Tím se také stali náhradníky pro kolo krajské, které se bude konat 2. 3. 2016 v Hradci Králové.

Studentům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Přejeme také hodně

úspěchů nejen při studiu německého jazyka.

Mgr. Zuzana Mládková

Vyučuji německý jazyk ve třídách 3.X, 4.X, 7.X, 8.X, 3.A,B a 2.A,B. Dějepis vyučuji ve třídě 3.X, kde jsem také třídní učitelkou.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE NĚMECKÝ JAZYK