Informace k maturitním přihláškám

V nejbližších dnech studenti maturitních ročníků obdrží od svých třídních učitelů vytištěné a předvyplněné přihlášky k maturitním zkouškám v termínu Jaro 2016. Spolu s přihláškami obdrží rovněž základní instrukce k přihlašování a správnému vyplnění tiskopisů. Doporučuji před zahájením přihlašování řádně prostudovat důležité související materiály. Jedná se o Maturitní zpravodaj č. 33 a 34, a dále o text, který upřesňuje možnosti volby maturitních předmětů v rámci profilové zkoušky. Všechny tři uvedené materiály jsou přiloženy jako samostatné soubory tohoto článku. Přihlášky k maturitní zkoušce je nutno odevzdat řediteli školy prostřednictvím třídních učitelů nejpozději v úterý 1. prosince 2015.

Petr Skokan

PŘILOŽENÉ SOUBORY

Název Popis Stažení
mz-33.pdf Maturitní zpravodaj 33 (obecné info o MZ 2016) STÁHNOUT