Jazykový kurz v Hastings

V týdnu od 15. – 21. listopadu 2015 se skupinka 25 vybraných studentů našeho gymnázia spolu se 3 pedagogy zúčastní jazykového a poznávacího kurzu v jižní Anglii.  Tuto akci naše škola zorganizovala v rámci projektu „Gymnázium Trutnov na cestě do Evropy“, přičemž velká většina nákladů zájezdu bude hrazena z prostředků EU. Obsahově výjezd zajišťuje společnost KRISTOF z Liberce.

Studenti a pedagogové budou ubytováni v hostitelských rodinách s plnou penzí, čekají je 3 výukové dny ve škole v Hastings a kromě absolvování kurzu navštíví mimo jiné i hlavní město Spojeného království  Londýn s nepřeberným množstvím památek, např. vyhlídková jízda lanovkou přes řeku Temži, prohlídka Docklands, City of London, HMS Belfast, City of Westminster a mnohých jiných míst. Dále si prohlédnou  jeden z nejkrásnějších a nejstarších hradů v Anglii - Leeds Castle, přímořské město Brighton s královským palácem v orientálním stylu Royal Pavilion, akváriem Sea Life Centre, přístavním molem Palace Pier atd.

Věříme, že i tento výjezd bude patřit k těm povedeným a obohacujícím po všech stránkách. Tak si držme pěsti, ať nám přeje i počasí, které je na listopad velmi překvapivě teplé a na déšť a přeháňky chudé.

Mgr. Zuzana Vařáková

Jsem třídní učitelkou 2.X, kde vyučuji Aj a Ov. Dále vyučuji anglický jazyk ve třídách 5.X, 6.X, 1.B a 4.B. Ve třídě 4.X vyučuji Ov. Vedu předmětovou komisi Aj.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE ANGLICKÝ JAZYK