Historický úspěch našich atletek

Už je to tady!  Splnilo se to, o čem mnozí možná jen snili. Družstvo dívek se vrátilo z republikového finále středoškolské atletiky se stříbrnými medailemi a s velkým pohárem za druhé místo. Dívky statečně bojovaly v Břeclavi s družstvy atletických líhní (Hodonín, Brno, Tábor, Chomutov….). Nezalekly se ligových závodnic a výbornými výkony dokázaly, že v tomto roce patří mezi atletickou středoškolskou elitu.

Kromě druhého místa si přivezly prvenství za nejvíce  bodovaný výkon soutěže, který patří Ladě Pejchalové za 179 cm ve skoku do výšky.

Tomuto historickému úspěchu předcházela vítězství našich dívek v okresním a krajském kole. Družstvo startovalo pod vedením Mgr. Markéty Šlofarové ve složení Jana Holubcová, Lada Pejchalová, Daniela Janatová, Eliška Slavková, Veronika Scholzeová, Vendula Mračková, Anna Rylichová, Kristýna Kvochová, Tereza Svobodová.

GRATULUJEME !!!!!