Skvělé sportovní výkony našich studentek. Blahopřejeme!

O tom, že řada gymnazistů a gymnazistek o prázdninách rozhodně nezahálí, nás mohou přesvědčit vynikající sportovní výkony Lady Pejchalové a Terezy  Klempířové. Lada pokračuje ve skvěle rozjeté výškařské sezóně a na Mistrovství světa sedmnáctiletých atletů brala za výkon 182 cm bronzovou medaili. Více o jejím úspěchu si můžete přečíst zde.

O druhý mimořádný úspěch se postarala Tereza Klempířová, která si jako důležitá členka reprezentačního výběru softbalistek do 16 let přivezla ze Sardinie medaili stříbrnou. Podrobnosti o turnaji i zážitcích zde.

Oběma děvčatům blahopřejeme a vedle dalších cenných sportovních úspěchů přejeme momentálně i hezký zbytek prázdnin.

Petr Skokan