Středoškolská odborná činnost 2015

Stejně jako v loňském roce se i v tom letošním studenti volitelné fyziky dokázali prosadit. Filip Rolenec (8.X) obsadil v okresním kole v kategorii Fyzika 1. místo. Tomáš Jakubec (4.A) se svou prací v kategorii Tvorba učebních pomůcek postoupil i do kola krajského. Jeho práce zabývající se výrobou supravodiče porotu velmi zaujala. Po dlouhém rozhodování Tomášovi bohužel těsně unikl postup do celostátního kola. I tak je ale jeho 2. místo v kraji skvělým úspěchem.

Mladým vědcům srdečně blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v budoucí kariéře! Zřejmě o nich ještě uslyšíme.

Ing. Ondřej Lev, Ph.D.

Na gymnáziu v Trutnově učím matematiku a fyziku, jsem třídním učitelem třídy 4. A, která je mojí čtvrtou třídou na velkém gymnáziu. Nad rámec výuky se starám o projekt Fyzikální líheň a přípravu na matematickou a fyzikální olympiádu. Mým nejoblíbenějším předmětem je volitelná fyzika.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE FYZIKA