Úpická laťka

V sobotu 14.3.2015 se studenti našeho gymnázia zúčastnili 25. ročníku soutěže ve skoku vysokém nazvaném „ÚPICKÁ LAŤKA“ a ani letos se v konkurenci ostatních škol neztratili.

Vždyť z 8 studentů nižšího gymnázia, kteří nás reprezentovali, přivezlo 5 z nich medaili a v každé kategorii, které jsme se účastnili, jsme měli minimálně jednoho studenta či studentku na stupních vítězů!

V mladších žákyních obsadila 2. místo díky svému osobnímu rekordu 139 cm Lenka Rudolfová, bronzovou medaili si odvezla žákyně primy Tereza Jezdinská (130 cm).

Mezi staršími žákyněmi brala stříbro Eva Březinová za výkon 140 cm.

V kategorii starších žáků zdolal nejvýše umístěnou laťku na úrovni 162 cm Matyáš Meisner, 3. místo pak obsadil o rok mladší Šimon Drašar výkonem 153cm. Těsně pod stupni vítězů skončil Vít Vosáhlo (150cm).

Závodníci si odnášeli pěkné ceny a nechali se slyšet, že se jim sobotní výlet do Úpice rozhodně vyplatil J.

Děkujeme touto cestou našim studentům za vzornou reprezentaci školy, organizátorům za příjemný sportovní zážitek a „Úpické laťce“ přejeme minimálně další čtvrtstoletí „bez nehody“, za to s co největším počtem nadšených soutěžících i spokojených diváků.

R. Veselá