Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce pro mladší studenty osmiletého gymnázia

Soutěž se konala 25. února 2015 v Hostinném. Ze školního kola postoupila vítězka každé kategorie – Anna Marie Kokrhounová ze sekundy a Marie Jirásková z tercie. V konkurenci gymnázií našeho okresu získala obě děvčata pěkné druhé místo, pro Marii Jiráskovou je navíc pomyslná stříbrná medaile spojená s postupem do krajského kola, které se bude konat 24. března v Hradci Králové.

Gratulujeme!

Jana Mašková, anglický jazyk

Mgr. Jana Mašková

My students give me energy (usually). I learn something new from them almost every day.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE ANGLICKÝ JAZYK