Velký úspěch našich studentů v olympiádě v německém jazyce

V okresním kole olympiády v německém jazyce se v konkurenci ostatních středních škol trutnovského okresu  prosadili studenti naší školy. Matyáš Dvorský ze 7.X obsadil skvělé 2. místo a bude naše gymnázium reprezentovat v krajském kole v Hradci Králové. Výborné 4. místo získal Vojtěch Ondráček ze třídy 6.Y. Oběma studentům blahopřejeme a přejeme hodně dalších úspěchů.

O týden později rozšířil úspěchy gymnázia David Holubec ze třídy 4.X. V kategorii II.B základních škol obsadil 2. místo a rovněž postupuje do krajského kola, které se koná 4. 3. v Hradci Králové. Blahopřejeme a držíme palce do dalšího kola soutěže.

Mgr. Petra Tichá

Pracuji jako zástupkyně ředitele. Učím německý jazyk ve třídách 1.A a 1.B, 4.A a 4.B a dále německou konverzaci v maturitním ročníku.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE NĚMECKÝ JAZYK