ZKOUŠKY CITY & GUILDS JIŽ PODESÁTÉ

První sobota v prosinci patří již tradičně mezinárodním jazykovým zkouškám City & Guilds. V letošním školním roce se k této zkoušce z angličtiny přihlásilo 12 studentů, kteří na půdě naší školy skládali jak písemnou, tak ústní zkoušku úrovně B2. Přestože úroveň této zkoušky je každým rokem o něco vyšší, všichni studenti byli úspěšní a čtyři z nich prospěli dokonce s vyznamenáním. Nikola Jirásková a Aleš Teichman z 8. Y zvolili v ústní části vyšší úroveň C1 a rovněž certifikát získali. Jejich slavnostní předání ředitelem školy proběhne ve středu 28. 1. 2015.

Všem studentům ke složení zkoušky blahopřejeme a věříme, že ji v dalším studiu a zaměstnání zúročí. Zkouška City & Guilds je na naší škole organizována již 10 let a od té doby získalo certifikát již 137 studentů.