Výstava: MgA. Zuzana Viková - "ZA"

První výstava v novém kalendářním roce bude ve znamení současného umění. Výstava, nazvaná "ZA", představí tvorbu čerstvé absolventky Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze, Zuzany Vikové.

Zuzčina výtvarná činnost se především zabývá prostorovou tvorbou. Vedle objektů ušitých z bílého plátna, často ožívajících v animovaném videu, se aktuálně objevují moderní šperky, naposledy  prezentované na letošní mezinárodní přehlídce Designblok.

Slečna Viková se po osmi letech od absolvování víceletého gymnázia vrací zpět na půdu naší školy, aby představila výběr své dosavadní tvorby trutnovskému publiku a současným studentům, pro které může být skvělou motivací.

Zahájení výstavy se uskuteční ve čtvrtek 15. 1. od 16:00 v Galerii Dračí ulička (první patro hlavní budovy Gymnázia Trutnov).

Mgr. Jan Erben

Vyučuji: Kulturní výchova zaměřená výtvarně ve třídách 2. A, 2. B, 6. X