Naše volejbalistky první v kraji

Další skvělý úspěch na sportovním poli zaznamenala naše škola na krajském finále SŠ ve volejbale.
 Ve středu 26. 11. se sjely do Nové Paky vítězné týmy z okresních přeborů. Celkem pět nejlepších dívčích středoškolských výběrů Královéhradeckého kraje zde bojovalo o jedno postupové místo na republikové finále. Tým Gymnázia Trutnov se na úvod turnaje střetl s OA Náchod. Nebyl to lehký soupeř, ale naše vítězství 2 : 0 bylo zasloužené. Druhý duel s velkým favoritem turnaje Gymnáziem  J. K. Tyla Hradec Králové bylo předčasným finálovým bojem. Naše děvčata zaskočila soupeřky výbornou hrou v úvodu zápasu, která nakonec vedla k zisku prvního setu. Také ve druhé sadě se bojovalo doslova o každý míč. V koncovce byly nakonec úspěšnější hradecké hráčky, ale protože se na turnaji zápasy hrály pouze na dva sety, součet získaných míčů rozhodl o vítězství našich hráček.
Tento úspěch bylo třeba potvrdit ve zbylých dvou zápasech. A to se nakonec podařilo. Po vítězstvích 2 :0 nad Gymnáziem Nová Paka a Gymnáziem Rychnov nad Kněžnou se naše děvčata mohla radovat z vytouženého postupu.
Za výbornou reprezentaci naší školy si poděkování zaslouží tyto hráčky: Michaela Vítová, Denisa Jirásková, Adéla Kuldová, Karolína Matějů, Daniela Murčová, Hana Nguyenová, Martina Hrabová a Adéla Němečková.
Tak ať se podobně daří i v boji o republiku !