MOCK TESTS – Zkoušky nanečisto s Cambridge P.A.R.K.

V naší škole jsou již několikátým rokem pořádány zkoušky Cambridge English ve spolupráci s autorizovaným zkouškovým centrem Cambridge P.A.R.K. I letos měli naši studenti možnost vyzkoušet si zkoušky nanečisto - Mock tests. Zkoušky nanečisto jsou určeny pro ty zájemce, kteří si chtějí ověřit, zda jsou na zvolenou úroveň zkoušky již dobře připraveni.  Součástí zkoušky nanečisto jsou všechny části testu (Reading + Use of English, Writing, Listening, Speaking) a oprava výsledků zahrnuje kromě výsledků i zpětnou vazbu na část Speaking.

Studenti si letos mohli Mock testy vyzkoušet v Trutnově v pátek 20. září, tentokrát při VOŠZ a SZŠ a Obchodní akademii.

Termín konání zkoušek Cambridge je pro naši školu stanoven na sobotu 7.12. 2024, opět pro obě úrovně B2 First for Schools a C1 Advanced.

Mgr. Jana Nosková

Vyučuji anglický jazyk ve třídách 4.X, 8.X, 1.C, 2.A a 4.A a francouzský jazyk ve třídách 1. A,B,C a 3.A, B.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE ANGLICKÝ JAZYK