Začíná maturitní přihlašování

V pátek 14. listopadu 2014 otevřel CERMAT prostředí pro maturitní zkoušky v termínu Jaro 2015. Nic tedy nebrání zahájení maturitního přihlašování. Po aktualizaci údajů v systému budeme moci vytisknout a předat studentům maturitních ročníků formuláře přihlášky (v průběhu příštího pracovního týdne). Vyplněné přihlášky je třeba vrátit řediteli školy prostřednictvím třídních učitelů nejpozději v pondělí 1. prosince 2014.

Spoustu užitečných informací k procesu přihlašování je k dispozici v posledním čísle maturitního zpravodaje. Zajímavým a užitečným pomocníkem při rozhodováním před vyplněním přihlášky mohou být také ilustrační testy.

Informace o podmínkách a významu nepovinné zkoušky Matematika + najdete zde.

PŘILOŽENÉ SOUBORY

Název Popis Stažení