Pět studentů GTU zabojovalo v krajském kole Ekonomické olympiády

20. března 2024 se konalo v Hradci Králové krajské kolo VIII. ročníku Ekonomické olympiády, do kterého se probojovalo 5 našich studentů. Už postup ze školního kola, jež proběhlo v podobě online testu, znamená velký úspěch, neboť ze zapojených přibližně 40 tisíc účastníků v celé republice se do krajských kol dostalo jen asi 5 %. Gratulujeme proto našim „ekonomickým nadějím“ a přejeme, aby byli s výsledkem krajského zápolení spokojeni a ideálně postoupili mezi 50 nejlepších. Finalisté budou známi na konci dubna.

Účastníci krajského kola (zleva): Alexander Ljukšyn (7. X), Jáchym Svoboda (3. A), Vojtěch Hrdinka (8. X), Filip Chromý (8. X), Adam Svoboda (3. B)