Silový čtyřboj 2024

I v letošním roce se naše škola zúčastnila otevřeného krajského kola SŠ v silovém čtyřboji, které se konalo 6. 2. na ČLA v Trutnově. Jedná se o týmovou soutěž v disciplínách shyby, vznosy, bench press, trojskok snožmo (pro kluky) a šplh, sedy lehy, hod medicinbalem, trojskok snožmo (pro dívky).  Naše družstva si nevedla vůbec špatně. Chlapci po výborných výkonech vybojovali v konkurenci sedmi týmů 2. místo. Děvčata obsadila mezi čtyřmi týmy rovněž  2. místo. Školu reprezentovali a dík si zaslouží Šimon Brezáni, Vojtěch Jindra, Alex Kos, Alexandr Souček, Tereza Mědílková, Barbora Plecháčová, Klára Vymetalová a Amálie Návratová.