Školní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce

V úterý 16.2. 2024 proběhlo na našem gymnáziu školní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce pro dvě kategorie nižšího gymnázia.

Soutěž měla dvě části – písemnou a ústní.

I VG  (1.X a 2.X)                       do ústní části postoupilo  8 žáků z 13

II VG  (3.X a 4.X)                      do ústní části postoupilo  všech 6 žáků

Výkony všech zúčastněných studentek a studentů byly velmi pěkné a my jim za ně i za odvahu poměřit své síly s ostatními studenty děkujeme. Moc nás těší, že jsou mezi našimi studenty nadšení a zdatní angličtináři!  Ty nejlepší výkony však byly všechny velice kvalitní a vyrovnané, takže to poroty v jednotlivých kategoriích   opravdu neměly snadné. Nakonec dle svého nejlepšího vědomí a svědomí poslaly na stupně vítězů a do dalšího klání tyto studenty:

I VG      1. místo         Berenika Martinová, 1. X             postup do okresního kola

2. místo         Klára Fišerová, 2. X

3. místo          Joan Labašová, 1. X

II VG     1. místo         Adéla Krejcarová, 4. X                postup do okresního kola

2. místo         Adéla Wenková, 4.X                     postup do okresního kola

3. místo          Jonáš Kašpar Rosa, 3.X

Všem výhercům blahopřejeme a přejeme jim, aby se jim dařilo i v okresním kole a předvedli tam neméně zajímavé výkony!

Mgr. Zuzana Vařáková

Jsem třídní učitelkou 2.X, kde vyučuji Aj a Ov. Dále vyučuji anglický jazyk ve třídách 5.X, 6.X, 1.B a 4.B. Ve třídě 4.X vyučuji Ov. Vedu předmětovou komisi Aj.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE ANGLICKÝ JAZYK