ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽE V ANGLICKÉM JAZYCE - KATEGORIE IIIA

Ve čtvrtek 14. prosince proběhlo školní kolo olympiády v anglickém jazyce kategorie IIIA pro studenty vyššího gymnázia – první až třetí ročník, kvinta až septima. Soutěže se zúčastnilo patnáct studentů. Do ústní části soutěže postoupilo osm studentů, kteří dosáhli nejlepších výsledků v písemné části soutěže – poslechu a testu. V porotě soutěže zasedli také dva rodilí mluvčí z Austrálie a Spojených států. Oba výrazně pomohli ohodnotit výkony studentů, které jsou rok od roku vyrovnanější.

Porota nakonec vyhlásila vítězkou Báru Blahouškovou ze 7.X, druhé místo vybojoval Jáchym Petr ze 6.X.   Oba postupují do okresního kola, které se bude konat v únoru ve Dvoře Králové. Třetí místo obsadily     Ella Burdychová ze 6.X a Justina Kokrhounová ze 2.A.

Všem zúčastněným studentům děkujeme za odvahu změřit síly i za příjemný rozhovor v perfektní angličtině.

Mgr. Zuzana Vařáková

Jsem třídní učitelkou 2.X, kde vyučuji Aj a Ov. Dále vyučuji anglický jazyk ve třídách 5.X, 6.X, 1.B a 4.B. Ve třídě 4.X vyučuji Ov. Vedu předmětovou komisi Aj.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE ANGLICKÝ JAZYK