Soutěž v německém jazyce – školní kolo

13. a 15. prosince 2023

studenti kvarty nižšího gymnázia

1. místo Ela Šormová 4.X

2. místo Tamara Závodná 4.X

3. místo Markéta Valášková 4.X

Soutěže se dále zúčastnili Martin Holada, Jindra Ježek, Vašek Klepáček a Veronika Svobodová.

Do okresního kola, které se koná v únoru 2024 na ZŠ Komenského, postupují Ela Šormová a Tamara Závodná.

studenti 1. až 3. ročníků čtyřletého gymnázia a studenti kvinty až septimy osmiletého gymnázia

1. místo Martin Fiala 3.A

2. místo         Martin Fiala         1.A

3. místo Tomáš Novotný 3.A

Soutěže se dále zúčastnili Matyáš Forman, Sebastian Sadlek a Martin Schreiber.

Do okresního kola, které se koná v únoru 2024 v Trutnově, postupují Martin Fiala ze 3.A a Martin Fiala z 1.A.

Studentům děkujeme za účast a ochotu účastnit se soutěže a gratulujeme za předvedené výkony před porotou.

.                                                   Viel Spaß!

Mgr. Zuzana Mládková

Vyučuji německý jazyk ve třídách 3.X, 4.X, 7.X, 8.X, 3.A,B a 2.A,B. Dějepis vyučuji ve třídě 3.X, kde jsem také třídní učitelkou.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE NĚMECKÝ JAZYK