Den díkůvzdání

Společně s naším asistentem Benem jsme ve čtvrtek 23. listopadu zorganizovali společnou večeři pro zájemce z řad studentů i učitelů. V USA se Den díkůvzdání slaví každoročně čtvrtý čtvrtek v listopadu a pro Američany je tento svátek velmi důležitý. Naše pozvání na společné setkání přijala i Benova kamarádka, asistentka Julia, která v tomto školním roce, stejně jako Ben, působí v Trutnově.

Studenti i učitelé připravili velké množství dobrot, o které jsme se všichni s chutí podělili. Nechyběl ani tradiční americký dýňový koláč, který připravila jedna z našich studentek. Ben si pro nás připravil kratičkou prezentaci a Kahoot kvíz. Vítězové kvízu si budou moci užít soukromou konverzaci s Benem nad kávou v jedné z trutnovských kaváren. Blahopřejeme!

Všem děkujeme za příjemně strávený večer!

Mgr. Jana Nosková

Vyučuji anglický jazyk ve třídách 3.X, 4. X, 7.X, 1.A, 3.A a 4.A a francouzský jazyk ve třídách 2.A a 2.B.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE ANGLICKÝ JAZYK