Velký úspěch našich atletek

Ve středu 11. října se se na stadionu v Břeclavi uskutečnilo republikové finále Středoškolského poháru v atletice. Naše děvčata po loňském třetím místě i letos bojovala o příčky nejvyšší. V náročné konkurenci nejlepších týmů ze všech krajů ČR se od první disciplíny naše atletky pohybovaly na medailových pozicích. V závěru soutěže už to byl vyrovnaný souboj o titul mezi naším týmem a atletkami z gymnázia Třebíč. Na zlato nakonec chybělo pouhých 67 bodů. I tak zisk stříbrných medailí na této prestižní středoškolské akci se řadí mezi největší sportovní úspěchy v historii Gymnázia Trutnov. Za to patří našim děvčatům velké poděkování.