Šachy do škol i na gymplu!

Protože se naše škola zapojila do zajímavého programu, požádala jsem Antonína Kotvalta ze 7. X, aby jednoletý projekt přiblížil.

"Na rozdíl od klesajících teplot, kterými se v posledním týdnu blýská letošní podzim, prestiž šachového kroužku na trutnovském gymnáziu pouze stoupá. Naše škola se úspěšně ucházela o účast v programu Šachy do škol. Spolu s potvrzením přihlášky se do naší klubovny dostala i hrstka šachových cvičebnic a kniha s úlohami. A kdo ví, třeba se i s novým programem šachy pomalu začnou objevovat nejen v době konání šachového klubu, ale i mimo tento vyhrazený čas.

Připomínám pro všechny zájemce, kteří chtějí naostřit svoji mysl a budoucí i nynější šachisty i šachistky, šachový kroužek se koná pravidelně každý pátek od 14:00 v učebně 208".

Mgr. Jana Mašková

My students give me energy (usually). I learn something new from them almost every day.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE TĚLESNÁ VÝCHOVA