MOCK tests aneb jazykové zkoušky nanečisto

V pátek 6. října 2023 měli studenti nejen našeho gymnázia možnost vyzkoušet si celé testy FCE/CAE nanečisto (MOCK testy) v prostředí školy, včetně ústního zkoušení. Samotné zkoušky budou probíhat na našem gymnáziu 16. prosince 2023, a proto tuto příležitost zkusit si to nanečisto studenti nejen přivítali, ale se jí i v hojném počtu chopili. Na základě svých výsledků MOCK testů totiž budou velmi dobře vědět, na co se ještě při přípravě zaměřit, co vypilovat a zodpovědně si budou moci zvolit tu správnou úroveň zkoušek. Nejen MOCK testy, ale i samotné zkoušky probíhají vždy ve velmi přátelské a osobní atmosféře, za což Cambridge P.A.R.K. velmi děkujeme!

Mgr. Zuzana Vařáková

Jsem třídní učitelkou 2.X, kde vyučuji Aj a Ov. Dále vyučuji anglický jazyk ve třídách 5.X, 6.X, 1.B a 4.B. Ve třídě 4.X vyučuji Ov. Vedu předmětovou komisi Aj.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE ANGLICKÝ JAZYK