Výměnný pobyt v Nizozemí

Pro osmnáct studentů 5. X pokračoval výměnný program s nizozemskou školou Durendael v Oisterwijku pobytem v rodinách jejich „exchange partners“. Od 16. do 22. 4. prožili opravdu mnoho – návštěvu Amsterodamu, prohlídku „domácího“ města Oisterwijk spojenou s plněním úkolů, lezení v lanovém centru, den v zábavním parku Efteling, práci na společném projektu ve škole nebo mezinárodní večer, jehož se účastnily také skupiny španělských a slovinských studentů. Především však strávili spoustu času se svými výměnnými partnery, bavili se a poznali životní styl a mentalitu jiného národa. Zkrátka, prožili týden, na který budou ještě dlouho vzpomínat. Více vám napoví video v odkazu.

M. Řezníčková, Z. Vařáková

Mgr. Zuzana Vařáková

Jsem třídní učitelkou 2.X, kde vyučuji Aj a Ov. Dále vyučuji anglický jazyk ve třídách 5.X, 6.X, 1.B a 4.B. Ve třídě 4.X vyučuji Ov. Vedu předmětovou komisi Aj.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE ANGLICKÝ JAZYK