Vzorná reprezentace našich studentek v okresních kolech soutěže v německém jazyce

Hned v prvních dnech po jarních prázdninách se uskutečnila okresní kola soutěže v německém jazyce. V mladší kategorii nás v úterý 14. 3. reprezentovaly dvě studentky 4. X. Nikola Jaklová obsadila druhé místo a postupuje do kola krajského, Barbora Spíchalová ji těsně následovala na místě třetím. V kategorii starších studentů nás 15. 3. zastupovala jen Hana Jorová ze 7. X, protože Martin Fiala ze třídy 2. A onemocněl. Hanka vybojovala 5. místo.

Děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a Nikče přejeme hodně štěstí 19. 4. v Hradci Králové.

Mgr. Zuzana Mládková

Vyučuji německý jazyk ve třídách 3.X, 4.X, 7.X, 8.X, 3.A,B a 2.A,B. Dějepis vyučuji ve třídě 3.X, kde jsem také třídní učitelkou.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE NĚMECKÝ JAZYK