Triumf roku 2022

Milé překvapení s oceněním čekalo na naše florbalistky v pondělí 23. ledna ve sportovní hale naší školy. Zástupce Trutnovinek, pan Michal Bogáň, předal vítěznému družstvu středoškolského poháru ve florbalu Subterra cup cenu Trutnovinek – ocelové Téčko, které bylo uděleno v pěti různých kategoriích. „Naše“ Téčko s podtitulem Triumf roku se bude pyšnit na významném místě mezi ostatními trofejemi našich sportovců. Je to krásné ocenění a připomenutí velkého vítězství našich studentek. O tento obrovský úspěch se zasloužily Nikola Brejtrová, Eliška Fejfarová, Tereza Hojná, Petra Jorová, Nela Kluhová, Radka Korbelářová, Simona Korbelářová, Eva Krákorová, Veronika Kuželková, Nela Mičánková, Karolína Řeháková, Tereza Sauerová, Hana Soukupová, Eliška Zuzánková a Veronika Žďárská.

Ještě jednou blahopřejeme !!      Eva Hejnová